Home

se abate Lumina Patrie scor barcelona mers pe jos Recomandare Mizerie

FC Barcelona, gafă incredibilă pe rețelele de socializare după victoria cu  Betis, scor 5-0. Catalanii au șters imediat postarea când și-au dat seama  ce au făcut
FC Barcelona, gafă incredibilă pe rețelele de socializare după victoria cu Betis, scor 5-0. Catalanii au șters imediat postarea când și-au dat seama ce au făcut

FC Barcelona, victorie la scor cu Real Madrid, în SUA. VIDEO

VIDEO | Barcelona s-a impus la limită, scor 1-0, în faţa Osasunei.  Catalanii, foarte aproape de titlu
VIDEO | Barcelona s-a impus la limită, scor 1-0, în faţa Osasunei. Catalanii, foarte aproape de titlu

Barcelona, al treilea meci consecutiv în care face scor VIDEO

FC Barcelona a învins Dinamo Bucureşti, scor 2-0, într-un meci amical

Video | Fenomenalul Mbappe și fantoma lui Messi. PSG "a demolat" Barcelona  pe Camp Nou, scor 4-1
Video | Fenomenalul Mbappe și fantoma lui Messi. PSG "a demolat" Barcelona pe Camp Nou, scor 4-1

La Liga: FC Barcelona a învins în prelungiri la... | News.ro

Cadiz vs. Barcelona result, highlights as Lewandowski scores again to help  Barca to road win | Sporting News
Cadiz vs. Barcelona result, highlights as Lewandowski scores again to help Barca to road win | Sporting News

Barcelona 1-0 Sevilla: Sergio Ramos own goal gives Barca victory - BBC Sport

FC Barcelona a castigat El Clasico cu Real Madrid, scor 5-0 -  Stirileprotv.ro
FC Barcelona a castigat El Clasico cu Real Madrid, scor 5-0 - Stirileprotv.ro

La Liga: Barcelona o învinge pe Real Madrid, scor 2-1, golul decisiv fiind  marcat în minutul al doilea al prelungirilor
La Liga: Barcelona o învinge pe Real Madrid, scor 2-1, golul decisiv fiind marcat în minutul al doilea al prelungirilor

Barcelona vs Levante, La Liga: Final Score 3-0, Ansu Fati scores on his  return as Barça dominate at home - Barca Blaugranes
Barcelona vs Levante, La Liga: Final Score 3-0, Ansu Fati scores on his return as Barça dominate at home - Barca Blaugranes

Fotbal: FC Barcelona a realizat scorul zilei în Liga Campionilor, 5-0 cu  Antwerp
Fotbal: FC Barcelona a realizat scorul zilei în Liga Campionilor, 5-0 cu Antwerp

Real Madrid - FC Barcelona 3-1, în etapa a 9-a din La Liga. "Galacticii"  urcă pe primul loc după victoria din El Clasico - Fanatik.ro
Real Madrid - FC Barcelona 3-1, în etapa a 9-a din La Liga. "Galacticii" urcă pe primul loc după victoria din El Clasico - Fanatik.ro

Liga Campionilor: Barcelona, victorie la scor - 20.09.2023 | BURSA.RO

Barcelona - Girona 0-0 | Catalanii au făcut încă un pas către titlu, după o  evoluție ștearsă pe Camp Nou - Eurosport
Barcelona - Girona 0-0 | Catalanii au făcut încă un pas către titlu, după o evoluție ștearsă pe Camp Nou - Eurosport

La Liga result - Robert Lewandowski scores only goal as Barcelona overcome  Mallorca in tough test - Eurosport
La Liga result - Robert Lewandowski scores only goal as Barcelona overcome Mallorca in tough test - Eurosport

17-Year-Old Guiu Scores Seconds into Debut to Give Barcelona Spanish League  Victory
17-Year-Old Guiu Scores Seconds into Debut to Give Barcelona Spanish League Victory

FC Barcelona, remiză cu Mallorca, scor 2-2, în campionatul Spaniei

Real Madrid a umilit-o pe FC Barcelona în returul semifinalelor Cupei  Spaniei, scor 4-0/ Video cu bucuria madrilenilor de la vestiare
Real Madrid a umilit-o pe FC Barcelona în returul semifinalelor Cupei Spaniei, scor 4-0/ Video cu bucuria madrilenilor de la vestiare

VIDEO | Victorii la scor pentru Barcelona, Bilbao şi Valencia, în etapa a  5-a din La Liga. Atletico Madrid, surpriza neplăcută
VIDEO | Victorii la scor pentru Barcelona, Bilbao şi Valencia, în etapa a 5-a din La Liga. Atletico Madrid, surpriza neplăcută